Тут Ви можете переглянути фотографії сходів, які виготовляються нашою компанією.
   Наша фірма виготовляє високоякісні одномаршеві і двумаршеві (праві або ліві) сходи, гвинтові дерев'яні сходи (горищні, зовнішні, внутрішні, мотузкові, пожежні, сходи для басейнів та інші ) та дерев'яні сходи різних інших видів, які прослужать Вам і Вашій родині довгі роки. Ми також виготовляються сходи змішаного типу та за індивідуальним замовленням, відповідно до Ваших вимог і побажань.

Маршеві дерев'янні сходи. Прямі одномаршеві сходи є найбільш простими та зручними у використанні. Двухмаршеві сходи з поворотом на 90 градусів зручно використовувати в кутку приміщення, оскільки вони засновані на двох маршах, розташованих один до одного під прямим кутом. Такі сходи розрізняються за поворотом маршів - праві або ліві. Двомаршові сходи з поворотом на 180 градусів - це коли марші розташовуються один до одного в протилежних напрямках. При цьому залежно від умов приміщення сам поворот сходів може бути влаштований майданчиком або двома площадками або поворотнимі сходами. У сходах на косоурах і тітівах несучі балки є похилими і можуть бути різних форм. Все це дає можливість для великого вибору дизайну та конфігурації таких дерев'яних сходів. Нарешті, найбільш сучасним варіантом маршових дерев'яних сходів є сходи на больцях. Больця, в даному випадку - це металеві тяжі, опори та болти, які пов'язують ступені сходів з зовнішньої сторони з самонесучими поручнями, поручнямі, рігелем на стелі, з внутріш-ньою ж боку сходи кріплять до стіни. Основні переваги такого варіанту універсальність у застосуванні, легкість і зручність сходів в монтажі, і велике розмаїття форм.
Гвинтові сходи. За своїм функціональним призначенням гвинтові дерев'яні сходи можуть бути самими різними - горищні, зовнішні, внутрішні, мотузкові, пожежні, сходи для басейнів та інші. Саме функціональне призначення гвинтових сходів часто визначає їх форму і дизайн . Гвинтові дерев'яні сходи можуть забезпечити найкоротший шлях нагору, якщо зробити крутизну їх сходинок порядка 30 - 45 градусів . Звичайно, такий підйом не надто комфортний, але зате надає можли-вість по максиму використовувати різні дизайнерські рішення. Гвинтові дерев'яні сходи застосовують для невеликої висоти, вони також просто незамінні при обмежених розмірах приміщення . Кожні такі сходи по-своєму оригінальні і можуть стати головним прикрашенням Вашого будинку. Гвинтові дерев'яні сходи допоможуть Вам цілком висловити Вашу індивідуальність і дизайнерську фантазію.
тел.:8(0432) 577-147
моб.:8(067)787-68-02