Ми прикрасимо Ваш дім!
Сходи, більярдні столи та інше.

    Компанія "ВінІнтер'єр" являє собою підприємство, з якісною, чіткою і добре організованою роботою в області проектування, виробництва і монтажу дерев'яних сходів.
   Такі гарантії можливі завдяки 10 річного досвіду роботи в цій галузі, накопичених знань і відповідального підходу у вирішенні складних завдань.

   Сходи - важливий елемент інтер'єру, від якого потребується міцність, з року в рік, з покоління в покоління.
   Крім свого головного призначення вони створють особливу атмосферу в домі. Матеріал для сходів Ви можете вибрати у відповідності з інтер'єром. Поверхня деревини обробляється екологічно чистим лаком без формальдегідів. Талановиті конструктори й досвідчені менеджери вже заслужили визнання замовників: вони допоможуть правильно вибрати тип і зовнішній вигляд сходів, які бездоганно впишуться в обстановку і підійдуть для будь-якого інтер'єру.
   В наших силах виконати будь-яке замовлення і для цього не треба чекати два або три місяці.
   Символ сходження, досягнення небачених висот і просто дуже романтичний елемент декору - дерев'яні сходи являють собою одну з найпопулярніших функціональних конструкцій. Дерев'яні сходи (дубові, вільхові, букові) різних модифікацій служать для обладнання приватних будинків, дачних котеджів, багатоярусних квартир.
   Матеріали для виготовлення сходів, сходових ансамблів використовуються найрізноманітніші. Це метал, бетон, полімери. Але безсумнівним лідером є, звичайно ж, виробництво дерев'яних сходів. Тільки виготовлення дерев'яних сходів здатне повною мірою забезпечити виконання всіх поставлених задач по зносостійкості та декоративного ефекту. Що стосується цінових категорій, - природно, що виготовлення дерев'яних сходів з дорогих матеріалів та їх монтаж в індивідуальному заказному порядку дешево коштувати не можуть. Оптимальне співвідношення ціна/якість можуть надати лише досвідчені компанії, чий профіль - це дерев'яні сходи (виготовлення, монтаж).

   Ми виготовляємо і встановлюємо більярбні столи економ класу та ексклюзивні більярдні столи, а також за індивідуальним замовленням на будь-який смак. Всі столи виготовляються з натурального масиву дерева під замовлення з будь-яких порід.
   Використовується професійне покриття (тканина, борт, камінь Ардезія).
   Також надається гарантійне, сервісне та післягарантійне обслуговування, реставрація. Індивідуальний підхід до виготовлення кожного столу!
    Більярдні столи - це престижно, модно і сучасно. Зараз для багатьох з нас важко уявити своє дозвілля без партії в більярд. А сучасні мансарди і кімнати для відпочинку без більярдних столів це просто спальні.

тел.:8(0432) 577-147
моб.:8(067)787-68-02